SPOTKANIA KOMPETENCJI BIZNESU

To zadziwiające, że ktoś, kto chce zostać kierowcą – przechodzi intensywny kurs na prawo jazdy, gdzie uczy się, jak bezpiecznie i efektywnie poruszać się po drogach. Ale jeżeli ktoś chce otworzyć biznes? Nikt nas nie uczy w taki sposób mechaniki biznesu. Wiele spraw robionych jest po omacku. Na zasadzie ktoś komuś coś powiedział, coś u kogoś podpatrzył, coś tam skopiował, bo zobaczył, że działa.

Po czym przekłada to na swój model biznesowy i okazuje się, że niekoniecznie. Bo na przykład zamiast skupić się na starcie na jednej czy dwóch dzielnicach – ktoś od razu uderza w obsługę całego miasta, przez co koszta znacząco przewyższają zyski i nie ma kasy na inwestycje w promocję w żadnej z dzielnic.

A przecież biznes – tak jak każda dziedzina życia – rządzi się określonymi prawami i istnieją konkretne dynamiki, które na niego wypływają. Dlatego to spotkanie możesz potraktować, jako pokazową lekcję jazdy w biznesie. Gdzie zobaczysz kiedy i jakie działania będą najbardziej efektywne na poszczególnych etapach rozwoju biznesu.

evoheal metabolism
evoheal metabolism

Spotkanie Kompetencji Biznesu, to interaktywne konsultacje, gdzie robimy de facto pierwsze spotkanie strategiczne – pokazując na żywych przykładach, jak pracujemy, na czym to polega i dzielimy się konkretnymi rozwiązaniami oraz pomysłami – korzystając z siły umysłu grupowego, aby pracować nad konkretnymi wyzwaniami w biznesie.

Każdy etap stwarza nowe wyzwania, natomiast dzięki Poziomom Kompetencji Biznesu możemy jasno określić, jakie kroki masz za sobą i jakie możesz wykonać, aby iść wyżej.

Zwykle ludziom udaje się dojść do jakiegoś miejsca, po czym zatrzymują się w miejscu i nie wiedzą, co zrobić, aby móc dalej efektywnie rosnąć.

Na przykład otwierają kolejne punkty sprzedaży, po czym okazuje się, że największą sprzedaż i tak generuje jakieś 10-20% z nich, a reszta ledwo przędzie, albo generuje straty. Po czym dochodzi zbieg kilku błędnych decyzji, niekorzystnych okoliczności oraz zawirowań rynkowych i nawet najwięksi potrafią przegrać w biznesie. Jak to było w przypadku Almy chociażby.

W rzeczywistości – wszyscy jesteśmy na jakimś etapie tego procesu i dopóki nie mamy statusu Bila Gatesa, albo Elona Muska – nadal są możliwości, abyśmy mogli się rozwinąć.

evoheal metabolism

Przed spotkaniem warto zrobić Test Kompetencji Biznesu. Dzięki temu będziesz wiedzieć już, z czym mamy do czynienia, na jakich narzędziach pracujemy i z całą pewnością pojawią się pierwsze inspiracje oraz pomysły, co możesz zrobić – żeby było lepiej.

Bo Spotkania Kompetencji Biznesu to przede wszystkim spotkania dla tych, którzy chcą od życia więcej!